Hard Cider Complete від Beercanboards: розширення модельного ряду лонгбордів

Усі добре пам’ятають модель OAT Soda, що виробляється у версії Complete з декою 42″ та 35″. Кольорова гама від чорного до жовтого та оригінальні американські траки Black Bear 852.

Так от, Beercanboards вирішив попестити любителів 35″ лонгів (89 см), та випустив цікавинку-компліт під назвою Hard Cider.

Ця, традиційно алюмінієва дошка, позіціонується виробником як гібридний, фристайлинговий боард. Не надто довгий, аби на ньому було не з руки крутити фігури, але й не надто короткий, аби на ньому не вдавалося з комфортом круїзингувати.

Beercanboards Hard Cider 35" модель

Платформа має мінімальну гнучкість у провздовжній та поперечній площинах у порівнянні з такими ж дерев’яними деками. Сама конструкція забезпечує максимальну стабільність завдяки заниженому центру ваги. Курсова стійкійсть відчувається практично на будь-яких швидкісних режимах.

Drop-down 1.75″ сприяє тому, що райдеру легше штовхатись ногою, крім того, забезпечується максимально зручна позиція ніг на 10,5″ (26,6 см завширшки) платформі під час слайдингу та твістингу.

Завдяки продуманій ергономіці, такий борд зручний для навчання,- дошка попускає помилки при пілотуванні та виконанні трюків, – вчіться з задоволенням та не турбуйтесь, що з декою щось трапиться. На відміну від фанерних аналогів, металева дека витримає набагато більші навантаження.

Авжеж, дошка має бічні отвори для кріплення або переноски борду, як і інші моделі Beercanboards. Візьміть велозамок, закріпіть свій борд поки відійшли у справах – почувайтесь впевнено. Отвори захищені гумовими кружальцями-вставками.

модель Hard Cider кольору Sea Foam (candy blue)

Хард Сідр отримав унікальну кольорову гаму, що задовольнить найвибагливіших естетів. Ваш лонг кольору Sea Foam Green або Candy Purple точно не лишиться непоміченим посеред інших дощок.

Траки Black Bear 852 завширшки 181 мм монтуються з декою за традиційною схемою Top Mount.

Компліт у стоку має гріптейп з візерунком у вигляді баклаги з сідром, що вірізана лазером.

Hard Cider's гріптейп

Beercanboard  і в цьому випадку притримується іноваційного підходу та дотримує своєї екологічно-дружньої лінії поведінки. Захисні пластикові та гумові елементи вироблені з повторно переробленої сировини. Так само й алюмінієва дека лонгборду виконана з рециклованого алюмінію.

Алюміній може бути перероблений безліч разів та не втрачає своїх властивостей у процесі переробки, зберігаючи їх на всі 100%.

Такий підхід забезпечує збереження ресурсів нашої планети.

Завдяки іноваційності виробництва Beercanboards пропонує спеціальну програму “Трейд-ін” для власників старих моделей: ви можете отримати на заміну вашого старого Beercan борда лонгборд з оновленої лінійки доплативши лишень 50 єврів та транспортні витрати.

Administrator
Коментарів немає
Категорії:
Новини
Всі результати пошуку