Фарас

375 грн
1 в наявності
 • Опис

  Поселення Фарас, що знаходится у Судані, з середини 6 століття –  столиця держави Нобатії, відоме археологічними знахідками. На території цього поселення знаходились фортеці та храми, що були побудовані за часів Хатшепсут, Тутанхамона, Рамзеса ІІ, тут були знайдені та розкопані руїни єгипетських храмів під час розкопок американських вчених-археологів Д. Майлхейма та Ф. Гріффіта (1909-1912 р.р.). У Грі “Фарас” йдеться про іншу експедицію – експедицію польського археолога Казимира Михаловського (1961-1964 р.р.). Науковці відкрили раніше невідомий собор, цекрви, що були закинуті у 12 столітті, погребіння єпископів, споруди мероїтського часу. На території собору було відшукано 169 фресок 7-11 століття.

  Приміряйте одяг та інструменти археолога, допоможіть експедіції довести справу до кінця, але стережіться, розкопки повинні бути завершені ще до того, як хвилі озера Насера вкриють все довкола.

  Мета гри полягає у тому, щоб зібрати найбільше карток з артефактами. Гравці мають по черзі піднімати по дві фішки, намагаючись одразу знайти дві однакові. Коли усі фішки зібрані, гра вважається закінченою та відбувається підрахунок фішок, що опинились на руках у гравців. Той гравець, що зібрав найбільше фішок-артефактів, є переможцем.

  Комплектація:

  ігрове поле 1 шт
  ігрові фішки з артефактами 64 шт
  ігрові картки з завданнями 30 шт
  інструкція 1 шт
  кількість гравців 2-5
  вік гравців від 6 років
  упакування картонна коробка
 • Характеристики
  Жанр гри

  Археологічні, Географічні, Історичні, Пригодницькі

 • Відгуки (0)
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим.
  Написати відгук