Як відрізнити копію або підробку від оригінальної продукції Micro Mobility Systems

Як відрізнити підробку або репліку від справжнього самоката Micro?

Зараз на ринку з’явилось багато копій і навіть точних копій виробів компанії Micro Mobility Systems зі схожими, або навіть з такими самими назвами. Підробки так само як і оригінали можуть мати серійний номер.
Будьте уважні, не натрапте на підробку!

Чому це важливо і як розрізнити справжній самокат – читайте у цьому матеріалі.

Почнемо з того, що виготовити самотужки, в умовах кустарного виробництва, надто складно або надто дорого, тому часто використовують дешеві або неякісні матеріали, абиякі кріплення, не контролюють якість збирання. Саме через це, підроблені самокати зовні можуть виглядати так само, але при детальнішому розгляді можно досить легко помітити недоліки комплектації. Крім того, з часом самокати, що виготовлені поза потужностями Micro Mobility Systems, частіше виходять з ладу, вузли та з’єднання мають завеликі люфти, підвіска слабка, пружини не витримують навантажень та перестають нормально працювати.

Як не потрапити у халепу, та вирізнити справжній виріб?

Коробка.

Розглянемо деякі моменти. Найперше, на що слід звернути увагу це коробка. Коробка, до якої упакований оригінальний виріб, має у верхній кришці овальний отвір для зручності транспортування. Виробники підробок, зазвичай роблять такі отвори з боків. 

Комплектація.

Заглянемо до коробки – самокат, що у середині, має бути таким само, як зображено на коробці. Колір кермової стійки має бути таким само, як у самоката, що на зображенні.

Комплектація самокату та вміст коробки (книжечка, коротка інструкція, набір ключів-шестигранників) може не відрізнятись. Тому слід приділити увагу якості збирання та якості материалів, з яких зроблено самокат. Якість збирання оригінальної продукції – бездоганна.

Гвинти та інші кріплення, що використовоються мають однакову форму, розташовані семитрично, не виходять за межі гнізд, тощо. У підробках зустрічаються будь-які варанти – від головок гвинтів різної форми (пласкі та округлі) до неакуратно закручених саморізів.

Звернімо увагу на пластикову втулку стернової стійки – оригинальний пластик має товсті стінки, він матовий та приємний на дотик.

Виробники підробок зазвичай використувоють дешевий пластик, що є блискучим, та видається ламким. Товщина стінок труби, з якої зроблено стернову стійку справжнього Micro зазвичай більша ніж у підробки. Замок стерна у Maxi Micro з 2014 року чорного кольору, замикається до кінця. Виробники копій зазвичай використовують замки, вироблені з блискучого металу.

Гумові гріпси (ручки) у оригінальних виробах, навідміну від копій, знімаються досить важко, гума не має неприємного запаху.

Отже підіб’ємо висновки:

оригінальни Micro, на відміну від копії має:

  • упакування з овальним отвором для переноски у верхній кришці;
  • зображення самоката відповідає вмісту коробки;
  • колір кермової стійки такий самий як на зображенні;
  • бездоганна якість збірки, крепіж розташований семитрично та однаковий за зовнішнім виглядом;
  • пластик втулки стернової стійки матовий, міцний, приємний на дотик, з товстими стінками;
  • стінки труби керма дость товсті;
  • замок телескопічного Т-керма для моделей 2014 року і далі – чорного кольору;
  • замок телескопічного Т-керма замикається до кінця, міцно утримуючи трубу керма;
  • гріпси важко знімаються. 
Administrator
Коментарів немає
Категорії:
Новини
Всі результати пошуку